Zbadanie miejsca wideodermatoskopem po wycięciu chirurgicznym pieprzyka

Jestem ponad rok po wycięciu chirurgicznym pieprzyka na łydce,zbadano go histopatologicznie,wyszło zwykłe znamie barwnikowe. Miejsce po wycięciu około 0,5 cm jeszcze nie zagoiło mi się do końca,tzn. co jakiś czas krwawi. Czy jest to powód do wizyty u lekarza i zbadanie miejsca wideodermatoskopem,czy jest to tylko kwestia nie gojenia się blizny?

Jeśli nie goi się od roku, należy pilnie zgłosić się do dermatologa. Trzeba zrobić badania i ustalić przyczynę. Normalnie powinno się zagoić najdalej w 2 tygodnie.

Szanowna Pani! Nie potrafię odpowiedzieć autorytatywnie na podstawie przekazanych przez Panią informacji!!! Proponuje ew. wizytę u mnie w PFESO,ul.Mokotowska 15,Wa-wa,tel.rej.223314140,zbigniew żurawski

Dzień dobry, tego typu objawy mogą być niepokojące zapraszam na konsultację tylko wtedy będę mógł zbadać i określić co i jak należy zrobić.
Na wizytę można umówić się emilowo: kontakt@drjaworowski.pl
Dr Janusz Jaworowski