Zbieranie się ropy za okiem

Witam ,mój tata leży już w szpitalu od miesiąca, trafił tam z problemem wzroku , lekarze zrobili "chyba" wszystkie badania , I dalej nie wiedza dlaczego tato traci wzrok. Miał przeprowadzone operacje podobno zbiera mu się "ropa" za okiem , została ona wyplukana ale po kilku dniach znowu to samo. Teraz nie widzi na jedno oko ,a na drugie tylko białe światło lekarze mówią że trzeba będzie je usunąć. Czy jest w Polsce jakiś specjalista aby zasięgnąć porady ? Pozdrawiam

Witam. W takiej sytuacji chory powinien zostać przekazany do specjalistycznego ośrodka klinicznego.