Zbilansowana dieta dla 47-latki z alergią pokarmową, drożdżycą jelita grubego i nietolerancją pokarmową po przebytym leczeniu onkologicznym

Witam, jestem 2,5roku po raku piersi (otrzymalam caly pakiet leczenia)mam rozlegla alergie pokarmowa. Zdiagnozowano u mnie drozdzyce jelita grubego.Nie jem cukru, fruktozy(owocow),produktow glutenowych, mleka (mam nietolerancje bialka mleka krowiego i laktozy,glutenu,niektorych owocow),orzechow.Jak prawidlowo zbilansowac diete.Pragne sie dobrze odzywiac, jestem po ciezkiej chorobie. Wiekszosc produktow jest zakazana, brakuje mi pomyslow na jedzenie. Czy moge pic mleko kokosowe i migdalowe?E

Anna Porada Dietetyk, Wrocław

Witam serdecznie,
W Pani przypadku konieczna jest wizyta u specjalisty i dokładne rozpisanie diety np. na 30 dni, aby miała Pani z czego wybierać.