Zbliżenie tydzień przed planowaną miesiączką a ryzyko ciąży

Mam problem. Nie współżyję z chłopakiem lecz pewnego dnia zrobiliśmy to tylko tak inaczej. Mam na myśli w odbyt w przedostatni dzień krwawienia. W dodatku jakoś tydzień przed planowaną miesiączką zrobiliśmy to znowu. Teraz się boję, gdyż okres mi się spóźnia, choć mam objawy: trądzik na twarzy, ramionach i plecach, nerwowość i bolące piersi. Czy mogę być w ciąży? Bardzo się tego boję.. Proszę o odpowiedź

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Stosunek analny, przy prawidłowej budowie anatomicznej kobiety nie może doprowadzić do zapłodnienia i ciąży. Należy szukać innej przyczyny opóźnienia się okresu. Proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej.