Zbliżenie w 9. dniu cyklu a możliwość ciąży

w 9 dniu cyklu doszło między mną a partnerem do zbliżenia, trwalo to chwile nie wiecej niz 2 minuty nie było wytrysku, trzy tygodnie później pojawiła się miesiączka jak to u mnie bywa 3/4 dniowa, miesiąc później znow była. Czy mimo to mogę byc w ciązy ? po ponad miesiacu od zblizenia test wyszedl negatywny.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji można wykluczyć ciążę. Nie powinna mieć Pani dowodu do niepokoju.