Zboczenia seksualne u mężczyzn

czy jeżeli facet zakłada damskie majtki bo to go podnieca to znaczy że jest z nim coś nie tak czy to zboczenie już? mam czasami takie mysli, ale obawiam się posadzenia o zboczenia i oceny innych ludzi. czy zboczenia maja jakies rodzaje? sa mniejsze i większe zboczenia? interesuje mnie tez zboczenia i dewiacje. czy zboczenia różnia się od dewiacji? czy zboczenia facetów i zboczenia dziewczyn czyms sie roznia? mam wrazenie, ze moja dziewczyna nie wie co to zboczenia, nigdy nie rozmawialismy o naszych zboczeniach, mam wrazenie ze ona mnie osadzi za moje zboczenia i boje sie o nich mowic. boje sie ze moje zboczenia sa zbyt powazne i jezeli bede zakladal damskie majki to moje zboczenia odstrasza wszystkie potencjalne dziewczyny a bardzo chcialbym miec jakas, ktora akceptuje moje zboczenia i ma tez wlasne zboczenia

Dzień dobry!

Ludzka seksualność jest różnorodna, barwna. Transwestytyzm czy fetysze są jednym z odcieni. Jest możliwy udany związek, udane życie seksualne i ogólne poczucie szczęścia osoby z takimi preferencjami. Jeśli jednak sprawiają one kłopot, dyskomfort, cierpienie, utrudniają życie - należy zgłosić się do seksuologa.

Pozdrawiam!

Ludzie mają różne fantazje, te z zakładaniem damskich majteczek nie są rzadkie.
Dla wielu panów jest to ekscytujące, albo przynajmniej miłe, jak męskie przyrodzenie wystaje poza wymiar fig, penis wydaje się taaki duuży...
Zakładanie "na trochę" w domu, a noszenie na codzień - to już pewna różnica.
Noszenie jest już zachowaniem ryzykownym, może mężczyznę narazić na ośmieszenie w niespodziewanych sytuacjach.
Społeczeństwo natomiast akceptuje ubieranie się w "męskie" rzeczy przez panie.
Kobiety często lubią chodzić po domu w koszuli swojego mężczyzny...
To, czego brakuje w naszym społeczeństwie, to tolerancji na inność, nie tylko w sprawach intymnych.
Wydaje się, że sytuacja nawet pogorszyła się, cofneliśmy się w tym zakresie...
Miejmy nadzieję, że tylko okresowo...
Pozdrawiam. JW, Poznań.