Zbyt długi czas karmienia

Witam, moja córka urodziła się w 40 tygodniu ciąży z niską wagą urodzeniową 2,4 kg, ze stwierdzoną hipotrofią wewnątrzmaciczną. Oceniona została jako zdrowy noworodek. Karmię córkę mlekiem modyfikowanym co 3-4 godziny. Według lekarzy córka prawidłowo przybiera na wadze. Niepokoi mnie zbyt długi czas karmienia - często ponad godzinę! Córka zjada jakieś 40ml mieszanki po czym zasypia i nie chce jeść dalej. Dopiero po ponad godzinie udaje jej się skończyć porcję (90-120ml). Czy to normalne?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza pediatry, po badaniu będzie można określić odpowiednie zalecenia.