Zbyt duża ilość dodatkowych komorowych skurczy serca u ciężarnej

Jestem w 15 tygodniu ciąży.Po założeniu Holtera wyszło, że mam ponad 40 000 dodatkowych komorowych skurczy serca (!!!!!) do tego groźny częstoskurcz (w ilości 10-15) tachykardię. Załamałam się. Lekarze kręcili nosami i nie wiedzieli co począć z taką istotą jak ja. Dostałam trzy różne leki, począwszy od Isoptin, Metocard, a obecnie jestem na Biosotal 40 mg 3 x dziennie. Do tego od czasu do czasu Relanium 2 mg. Czy Biosotal jest w miarę bezpieczny? Boję się o dziecko...

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W okresie ciąży nie stosuj żadnego leku bez konsultacji z lekarzem!
Preparatu Bisotal nie wolno stosować w ciąży o ile w opinii lekarza nie jest to bezwzględnie konieczne. Tylko lekarz może ocenić stosunek ryzyka do korzyści w Twoim przypadku.