Zbyt duże piersi u mężczyzny

Witam mam problem , Otóż mam 17 lat ( Prawie 18) I mam bardzo duże piersi jak na faceta Byłem u lekarza wsumie nic nie stwierdził , powiedział że jak nie maiłem problemów z rozwijaniem ciała to nic takiego i mam tak zyć ... ( Powiedzial ze faktycznie mam duza miseczke smiejac sie), I tu wlasnie jest problem , Dość ze mam ginekomastie to moje ciało nie rozwineło się mój penis pozostał taki jaki był od zawsze lecz wstyd było mi się przyznać do tego , Co mam zrobić mam 187/90 lecz jestem umiesniony

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac się do lekarza endokrynologa, po badaniu będzie mozna okreslic odpowiednią dalsza diagnostykę.