Zbyt dużo wrażeń a bezsenność

Moja 7 letnia córka ma problemy z zaśnięciem.Potrafi 1-2 godz leżeć w łóżku i nie usnąć.Przeprowadziłam z nią rozmowę czy coś jest nie tak ona twierdzi,że nie wie dlaczego tak się dzieję,sądzi że nie ma problemów.Ja sądzę, że ma za dużo wrażeń przez cały dzień co powoduje bezsenność.Jak jej pomóc???

za malo danych, aby radzic na portalu...najlepiej popracowac z tym tematem ze specjalista, ktory ma dosw. w tym obszarze... oprocz wyciszenia i organizacji czasu przed snem pomocne moga byc ustawienia systemowe rodzin (czyli przyjrzenie sie, co za tym stoi na pozionie nieswiadomym w systemie)..pozdrawiam Violetta Ruksza

Jeżeli później spokojnie śpi, to nie wiedzę problemu. Spokojny czas przed zaśnięciem to również odpoczynek oraz dobry czas na rozmowę z dzieckiem o całym dniu.