Zbyt mała lub zbyt duża ilość leukocytów przy przewlekłej białaczce szpikowej

witam, w zeszłym roku zdiagnozowali u mnie przewlekłą białaczka szpikową (była zbyt duża ilość leukocytów) Po kilku tygodniach miałam je poniżej normy.Lekarze: zmniejszali mi dawki, dawali leki na podwyższenie leukocytów. Wyniki się poprawiły, jednak po kilku tygodniach znów miałam ich za dużo, teraz przy ostatniej kontroli wyszło że mam ich znowu za mało, co to może oznaczać? czy jestem oby na pewno dobrze zdiagnozowana?? Proszę o pomoc...

Witam. Zmiany w morfologii krwi wynikają zarówno z choroby podstawowej jak i są wynikiem zastosowanego leczenia. Proszę pozostać pod stałą kontrolą hematologa.