Zbyt mała waga płodu w 30 tygodniu ciąży

Jestem w 30 tyg ciąży . Od 28 tyg pani dr stwierdziła że dziecko jest za małe na swój wiek ciążowy (o około 2 tyg, miało tydzień temu koło 900g) Zbadano przepływy, zrobiono ktg i wszystko jest w normie. Co może być powodem tego że maluszek nie rośnie i czy powinnam się martwić?

Każdy płód w łonie matki rozwija się indywidualnie.Jeden rośnie szybciej,inny wolniej.Jedną z przyczyn zahamowania wzrost są zaburzenia w przepływie pępowinowym tego u Pani niema.Byc może dziecko jest genetycznie mniejsze