Zbyt niski przyrost BHCG a ciąża

Witam, pierwszy dzien ostatniej miesiaczki miałam 28.10.2014, cykle zwykle mam 28 dniowe, czas trwania miesiaczki 7dni. W środe (26.11.2014) zrobiłam beta HCG ktore wynosiło 170U/l. Rozumiem ze najwazniejszy jest przyrost beta HCG dlategop planuje go powtorzyc w srode, ale Chcialam sie upewnić czy taki wynik nie jest za niski juz teraz? Z góry dziękuje za odpowiedz.

Aleksander Ropielewski

W zależności kiedy doszło do zapłodnienia. Podany wynik nie musi oznaczać patologii, może po prostu odpowiadać bardzo wczesnej ciąży. Oczywiście ważny jest jak Pani wspomniała przyrost beta HCG dlatego proszę powtórzyć badanie i na tej podstawie będzie można wysnuć wnioski.