Zbyt szybka erekcja u 19-latka

witam mam 19 lat mój stosunek trwa chwile szybko dochodze do erekcji co mam zrobić? zglosić sie do lekarza ? i mój penis ma 14 cm lecz obwód jest nie zadawalający czy jeszcze sie zmieni?

W tym wieku przedwczesny wytrysk jest bardzo często spotykany. Znika zazwyczaj gdy dochodzi do lepszego poznania się ze stałą partnerką i gdy do współżyć dochodzi częściej. Jeśli po tym czasie problemy się utrzymają wskazany jest kontakt z seksuologiem. Rozmiary Pana penisa mogą jeszcze ulec zmianie, gdyż Pana proces dojrzewania najprawdopodobniej jeszcze się nie zakończył.

Dzień dobry!
Szybka ejakulacja (wytrysk spermy) u młodego mężczyzny, który rozpoczyna dopiero swoje życie seksualne lub wszedł w nowy związek i odbywa pierwsze zbliżenia z nową atrakcyjną partnerką, jest naturalna. Wynika z dużego podniecenia, silnych emocji i nie musi być objawem problemów.
Jeśli jednak współżyje Pan już dłuższy czas i nadal nie ma Pan kontroli nad wytryskiem lub jeśli wytrysk przedwczesny pojawia się również podczas masturbacji, albo drugiego stosunku z rzędu tego samego wieczora - należy zgłosić się do lekarza.
Jak długo (w sekundach, minutach) trwa Pana przeciętna erekcja (sztywność członka i od momentu włożenia członka do pochwy aż do wytrysku)? To istotna informacja przy ewentualnej diagnozie tzw. wytrysku przedwczesnego.
Odpowiadając na drugie pytanie - prawdopodobnie jest Pan już u końca okresu dojrzewania seksualnego (czy ustabilizował się już Pana wzrost, rozmiary ubrań, butów itp?) i nie jest bardzo prawdopodobne, że Pana penis zmieni jeszcze znacząco swoje rozmiary. Nie jest to jednak problem medyczny. Warto, żeby zaakceptował Pan rozmiar swojego członka.
Pozdrawiam!

Witam
Poruszyłeś kilka kwestii i dlatego po pierwsze- "stosunek trwa chwilę, drugie - szybko dochodzę do erekcji, trzecie wymiary twojego penisa i ostatnie - wizyta u specjalisty. Jeśli chodzi o wymiary , to o ile dobrze zmierzyłeś to jesteś w normie, a co do obwodu - nie mam żadnych informacji. Jeśli chcesz uzyskać pełną i wystarczająco dokładną dla ciebie informację to proszę znajdź specjalistę seksuologa w miejscu zamieszkania. Natomiast długość stosunku zależy od ciebie i partnerki, a to czy i jak szybko dochodzisz do erekcji tez może być wynikiem wielu czynników na to wpływających podczas stosunku i przed. Bardzo ważne jest też w jakich okolicznościach to robisz , jak się do tego nastawiłeś psychicznie i czy to jest taka reakcja z partnerką z którą jesteś na stałe , jest tu wile pytań na które trzeba sobie odpowiedzieć itp. Uważam , że pójcie po poradę do seksuologa rozwieje twoje obawy. Pozdrawiam