Zbyt szybki orgazm

Witam Mam na imie Krzysiek i mam 18 lat. Moj problem polega na zbyt szybkim orgazmie, nie zdaze zaczac i juz mam orgazm... w przeszlosci dochodziło do czestych masturbacji... prosze o jakas rade z gory dziekuje...

Redakcja abcZdrowie

Może Pan udać się do lekarza seksuologa, może Pan także postarać się samodzielnie kontrolować swoje ciało. Ćwiczenia powinny być stosowane przy każdym współżyciu, tak aby stopniowo wydłużyć stosunek.
Polecamy artykuł: "Przedwczesny wytrysk".