Zbyt wąska miednica i dozwolona ilość cesarskich cięć

Witam Miałam dwie cesarki z powodu za wąskiej miednicy i złego ułożenia płodu za pierwszym razem. Zawsze chciałam mieć czwóro dzieci.Czy możliwe jest 4 cesarskie cięcia?? Oczywiście w odpowiednim odstępie czasu?

Magdalena Mroczek

Po trzech porodach drogą cięcia cesarskiego należy ostrożnie podejmować decyzję o kolejnej ciąży i skonsultować z lekarzem.Nie ma granicznej liczby porodów, do której można wykonywać cesarkę, uważa się jednak, że podczas trzeciego porodu może ona być już niebezpieczna