Zbyt wczesne badanie BHCG

dzien dobry. z mezem staramy sie o dzidziusia,ostatnia miesiaczke mialam 26.09, cykle mam 32 dniowe, współżylismy 17 i 19 pazdziernika ,28 mialam dostac okres a nie dostalam test z apteki robilam wczoraj ale wyszedl negatywny,wynik hcg z 29.10 wynosi 2.00 mlU/ ml co mam o tym myslec?i o wyniku bety? czy moge byc jeszcze w ciazy? czy bete zrobilam za wczesnie?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Warto dla pewności powtórzyć badania z krwi minimum 14 dni od stosunku. Jeśli będą negatywne - należy wykluczyć ciążę.