Zbyt wcześnie odkleiłam plaster

Witam, od 2 miesięcy używam plastrów E..., jestem z nim bardzo zadowolona. Jednak ostatnio moje życie jest trochę stresujące. Dopiero dziś zorientowałam się, że za wcześnie o 1 dzień odkleiłam 3 plaster. Kolejny powinnam nakleić w przyszły wtorek. Czy z powodu tej pomyłki czekają mnie jakieś konsekwencje?

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!
Jeśli odkleiła Pani plaster o jeden dzień za wcześnie, to powinna Pani nakleić nowy plaster także o jeden dzień wcześniej niż zwykle (czyli w poniedziałek, a nie we wtorek).  Chodzi o to, żeby przerwa między kolejnymi opakowaniami plastrów nie była dłuższa niż 7 dni.
Pozdrawiam!