Zbyt wczesny wytrysk - co robić?

Jestem mężczyzną 24 lata i mam problem z przedwczesnym wytryskiem. Czytałem wiele na rożnych stronach i forach ale potrzebna mi konkretniejsza odpowiedz. Jestem w związku prawie 6 lat (kobieta 27 lat) i zawsze seks trwa ok 1 min., parę posunięć (sama penetracja, nie licząc gry wstępnej). Potrafię zadowolić swoją partnerkę seksem oralnym, pobudzając łechtaczkę, i ma orgazm, ale chciałbym żeby miała też podczas stosunku. Prezerwatywa przedłużająca wytrysk nie pomaga, alkohol też nie, a na stosunek przerywany nie ma czasu bo ledwo wejdę i zaraz jest koniec. Chciałbym wybrać się do seksuologa, ale się wstydzę i to pewnie kosztuje prywatnie. Kobieta zawsze twierdzi, że nie ma tragedii i kiedyś mi to przejdzie, ale ja już nie mogę tak dłużej. Chciałbym żeby seks trwał co najmniej 5 min., a najlepiej 10-20 min. i kilka pozycji. Widziałem też dużo maści i tabletek dostępnych na rynku ale nie wiem czy to skuteczne i bezpieczne. Masturbowałem się w przeszłości i dalej to robię, ale chyba w normie 1-3 razy na dzień, ale nie codziennie. Jestem zawsze bardzo podniecony i napalony. Mogę wytrzymać seks oralny, ale gdy nie używa ręki, tylko same usta. W pozycji 69 nie wytrzymuje zazwyczaj podniecenia i kończę. Co robić? Proszę o konkretne odpowiedzi. Dziękuję.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Problem przedwczesnego wytrysku leczy się terapią, co za tym idzie konieczne jest spotkanie z terapeutą. To normalne, że się Pan wstydzi. Mimo to proszę przezwyciężyć opór i udać się do seksuologa. Ci lekarze i psycholodzy nie spotkają się z tym problemem pierwszy raz i umieją podejść do pacjenta z wyrozumiałością. W razie potrzeby przepiszą też leki. Zwlekanie tylko pogłębi Pana frustrację

Doraźnie godne polecenia jest stosowanie prezerwatyw i żeli wydłużających stosunek, dostępnych w aptekach i drogeriach.

Z wyrazami szacunku,

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl