Zdarcie naskórka na wardze sromowej większej po depilacji

Witam, depiluje miejsce intymne depilatorem. niestety na wardze sromowej wiekszej lekko zdarł mi naskórek boli strasznie , piecze i wygląda jakby podchodziło ropą, odkaziłam wodą utlenioną, i robie okłady z tantum rosa. Czy to groźne?

Proszę zrobic sobie przymoczki z oktaniseptu. Nie drazni blon sluzowych , dziala p. bakteryjnie,
Prosze sie nie martwic , zmiana powinna sie szybko wyleczyć

Depilacja może spowodować uszkodzenie skóry i niestety infekcję trzeba bardzo ostrożnie może dojść do infekcji mieszków włosowych i ropni .Depilator jest dość agresywny ,zmień metodę i spróbuj posmarować lorindenem C i zmień metodę usuwania włosów na sromie