Zdeformowany zgryz po usunięciu dolnej szóstki

Witam, kilka lat temu usunięto mi zęba 6 dolną, od tego czasu zaczęły się moje problemy zgryz zaczął "wędrować", doradzono mi abym założyła aparat ortodontyczny, tak też zrobiłam, do aparatu musiałam usunąć kolejne 2 zęby nr 6 i zaczął się mój dramat, aparat po 2 miesiącach ściągnięto,a ja zostałam z całkowicie zdeformowanym zgryzem,i różnymi diagnozami.

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

Pani problem jest bardzo złożony, bez badania, analizy modeli i badania radiologicznego łącznie z analizą cefalometryczną nie można odpowiedzieć na Pani pytanie - proszę znaleźć stomatologa który spojrzy całościowo na Pani układ stomato-gnatyczny
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Powinna Pani zgłosić się do gabinetu stomatologicznego, w którym może zostać Pani poddana badaniu przez lekarzy dentystów różnych specjalności ( ortodonta, chirurg, protetyk ). Dopiero po wnikliwym badaniu ( też radiologicznym ) będzie można podjąć decyzję o dalszym leczeniu.