Zdekompensowana niewydolność wątroby a wyniki badań

Jakie rokowania przy stwierdzonej zdekompensowanej niewydolności wątroby następujących wynikach bilirubina całkowita 14,4 mg/dl,albumina 3,5 mg/dl,LDH 537U/l, GGTP 1903 U/l,fostaza alkaliczna 277 U/l, czas protrombinowy PT:17,3 sek INR 1,54?

Wyniki badań znacznie odbiegają od norm. O jakie rokowanie Panu chodzi? Co do długości życia? wyzdrowienia? Bez poznania całości obrazu chorobowego i zbadania chorego, nikt się nie wypowie w tej kwestii.