Zderzenie palca z ciężkim kawałkiem metalu

4 miesiece temu na palec wskazujacy spadl mi ciezki kawal metalu palec spuchl bardzo bolal i byl siniak nie poszlam do lekarza po jakims czasie wszystko przeszlo samo jest tylko jeden problem reka ruszam normalnie nic nie bolí ale jak dotykam palec ktory zostal uderzony czuje w tym miejscu zgrubienie jakby narosl na kosci ktora mnie boli ale tylko jak dotykam zaznaczajac rowniez ze bol nie jest silny ta raczej lekki ale jednnak jest i to juz kilku miesiecy co mode to powodowac dziekuje za odpis.

Szanowna Pani, wszystko wskazuje na to, że najprawdopodobniej doszło do złamania w obrebie tegp palca. Wyczuwalna zmiana może być kostniną w miejscu przebytego urazu (złamania ?). Sugeruję wykonanie rtg tego placa i zgłoszenie sie do chirurga - ortopedy w celu przeprowadzenia badania klinicznego i zinterpertowania wykonanego zdjęcia rtg. Pozdrawiam