Zdiagnozowana bakteria Helicobacter pyroli a ból jelit i podbrzusza

witam. bolą mnie jelita po prawej stronie i w podbrzuszu mam ucisk na pęcherz. dwa lata temu zdjagnozowano u mnie helikobakter pyroli brałam trzykrotnie antybiotyki leczenie złożone i za każdym razem robiłam testy niestety nie udało się pozbyć bakterii mój lekarz stwierdził że widocznie mam z tym żyć. od tamtej pory się męczę biorę cały czas controloc 40. jestem wzdęta mam problemy z wypróżnianiem ciągłe zaparcia. proszę o poradę co mam robić. mam 33 lata. leczę się na nerwicę od 10 lat. pozdra

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ze względu na ucisk na pęcherz sugeruję wykonanie analizy moczu. Ze względu na dolegliwości bólowe podbrzusza powinna Pani skonsultować się ze specjalistą ginekologiem. Ze względu na wzdęcia oraz zaparcia sugeruję konsultację ze specjalistą gastrologiem. Wato także pomyśleć o ew. intensyfikacji leczenia nerwicy.