Zdiagnozowana przepuklina odcinka lędźwiowo-krzyżowego

Od długiego czasu mam spore problemy z bólami kręgosłupa. Mam zdiagnozowaną przepuklinę odcinka lędźwiowo krzyżowego. Oprócz tego ból barku. Obie ręce po zabiegu carpal tunel. Przyjmuję obecnie palexia 250x2 oraz leki przeciwbólowe na zmianę paracetamol, ibuprofen i inne. W związku z bólem, zmagam się też z depresją. Przyjmuję mirtazapine 45mg oraz citalopram 30mg. Oba leki raz dziennie. Dziś pojawił się ostry ból-rwa barkowa. Jakie leki mi pomogą? Mieszkam w uk...i muszę liczyć na Was. Dzięki

Witam serdecznie,
Bóle kręgosłupa są często charakterystycznym objawem pojawiającym się w depresjach.Jeżeli ma Pan skłonnośc do reagowania w sposób somatyczny/np.bólowy/w sytuacjach problemów i stresu,jest możliwe,że niezależnie od farmaceutyków,powinien Pan pozostawać w opiece psychologicznej lub psychoterapeutycznej.Można zawnioskować o takie skierowanie u lekarza pierwszego kontaktu,lub w razie niepowodzeń spróbować znależć fachowca na własną rękę,nawet on line.Niestety odpłatnie.Są też na pewno polskie ośrodki non profit na terenie UK/fundacje,stowarzyszenia/,gdzie będzie szansa na pomoc.
Pozdrawiam i zachęcam.