Kobieta , 41 lat Witam,mam zdiagnozowane uchyłki całego jelita z tendencją do nawracających zapaleń o przebiegu raczej przewlekłym (temp ok 37,silne bóle,ale bez powikłań),mam także zab hormonalne,niedobór żelaza(nie przyswajam preparatów z żelazem),gdy zmarznę mam probl z zatokami.Od jakiegoś czasu w okresie przed mies miewam cyklicznie dreszcze i temp 37,najczęśc związ z bólami,wzdęciami i silnymi mdłościami (mam też refluks).Czy powodem jest choroba uchyłkowa,czy szukać innej przyczyny tych okresowych stanów?
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • KolonoskopiaKolonoskopia polega na wprowadzeniu przez odbyt do jelita grubego miękkiego giętkiego instrumentu, dzięki któremu jest możliwe obejrzenie śluzówki jelita grubego.
  • Ból zębaBól zęba jest w większości przypadków powodowany przez głęboką próchnicę zębów. Ból zębów może także być skutkiem odsłonięcia szyjki zęba lub paradontozy. Z bolącym zębem należy jak najszybciej zgłosić się do stomatologa, który sprawdzi przyczynę bólu.