Zdiagnozowanie choroby Maniera

Witam jestem po pobycie w szpitalu na neurologi z powodu wymiotow zawrotow glowy szumow w uszach przeszlam badania tomograf rezonans Dooplera - diagnoza chroba Maniera . to byl pierwszy atak trwa juz tydzien nadal utrzymuje sie oczoplas i zawroty mam pytanie po jakim czasie to ustapi ? Chce wrocic do pracy a nie jestem w stanie teraz tego zrobic. Czy przy tej chorobie lepiej lezec czy chodzic ?

Trochę, przepraszam, jesteś za stara nas pierwszy rzut choroby Menie-rea. To chyba nie to. Szukaj innych przyczyn. Zbadaj krew w kierunku Boreliozy i wszelkich pasożytów przewodu pokarmowego, tasiemce, glisty itd...Zbadaj poziom cukru oraz hormony tarczycy.