Zdiagnozowanie cukrzycy u 54-latki a badanie poziomu cukru

zdiagnozowano u mnie cukrzyce biore insulinę 25 mix 22 jednostki rano i 18 wieczorem i dwa razy dzienni siofor 500 i teraz cukier naczczo ma w granicach 97 , 89 100 90 92 i dwie godziny po posilku podobnie czy to jest norma? a wizytę u diabetploga mam dopiero w marcu 2015

Witam Pana,

Ma Pan bardzo dobre wartości glikemii, więc na chwilę obecną nie jest potrzebna żadna modyfikacja leczenia. Oby tak dalej!

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz