Zdiagnozowanie depresji i próby samobójcze

Mam 19 lat, studiuję. Na podstawie paru źródeł zdiagnozowałem u siebie depresję. W przeszłości miałem już depresję i związaną z nią próbę samobójczą z której na szczęście zostałem odratowany. Poprzez pracę nad sobą i swoim myśleniem a także wsparcie przyjaciół wydostałem się z dołka, jednak teraz, po dwóch latach depresja znów wróciła. Podejrzewam, że ma charakter głównie sezonowy. Nie mam pieniędzy na leczenie prywatne, jednak wiem, że powinienem się leczyć. Gdzie mogę się zwrócić o pomoc?

Dzień dobry!

Np. do Poradni Zdrowia Psychicznego.
Oprócz tego w każdym mieście różne ośrodki prowadzą refundowane leczenie psychiatryczne i psychoterapeutyczne. Warto poszukać informacji w internecie. Często bazy teleadresowe ośrodków pomocowych można też znaleźć np. w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej, Centrum Interwencji Kryzysowej itp.

Pozdrawiam!