Zdiagnozowanie raka piersi prawej

Mam 54 lata zdiagnozowano u mnie rak piersi prawej cT2N1M0(G3).Badanie IMMUNOHISTOCHEMICZNE w rozpoznaniu Invasive carcinoma of NST G3 NG3.IM:27/10HPFTyp trójujemny przewodowy.Kat.B5bOpis mikroskopowy w piesi prawej na godz.10-11 obwodowo niereguralny guz o wym.32+21+29 mm.Obecnie jestem po chemii 4 cykle wg.systemuAC i 12 cykli wg.Paklitaksel opis momografii i USG nie uwidoczniono zagęszczeń mogacych odpowiadać resztkowemu guzowi.Jakie powinnam zrobić badania.Leczenie oszczęd.i radiot codalej.

Witam
Bez badania klinicznego ciężko odnieść się do detali i wszystko zaplanować. Bardzo dobrze zareagowała Pani na chemioterapię - całkowita regresja guza - to jest bardzo dobra informacja.
pozdrawiam
Dr n med Daniel Maliszewski