Zdjęcia RTG kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego
Witam kobieta lat 27. Zdjęcie rtg kręgosłupa ledzwiowo-krzyzowego-inne. WYNIK:Zaznaczone obnizenie wysokość krążka m/k L5-S1. Poza tym uwiecznione w badaniu części kostne tworzące odc L/S kręgosłupa bez uchwytnych zmian radiologicznych. Proszę o wyjaśnienie tego opisu.

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
a jakie dolegliwości? czy jakieś dźwiganie? opis wskazuje na poczatek zmian zwyrodnieniowych. proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.