Zdjęcie plastrów wodoodpornych po usunięciu żylaków

Witam. Mam pytanie kiedy mam sciagac plastry wodoodporne ktore mam na ranie po usunięciu zylakow laserem?po 24 godz zmienialam bandaz elasticzny na ponczoche uciskowa ktora dostalam przy wypusie z kliniki w Londynie,zabieg mialam12 sier 2015 , noga bardzo boli ale justykam po Mieszkaniu, dziekuje I pozdrawiam Ewelina

Opatrunki można zdjąć po dwóch dobach od zabiegu chyba, że inaczej zalecił chirurg, który wykonywał zabieg.