Zdrada i brak porozumienia w związku

bylam z chlopakiem ktory siedzial w wiezieniu , wyszedl mieszkalismy razem i go zdradzilam . on twierdzi , ze ja jestem chora bo mam zmienne nastroje i zmieniam zdanie . co zrobic w takiej sytuacji ? warto z nim jeszcze byc ?

Pierwszą ważną rzeczą jest to, czy Pani na pewno chce z nim być? Zdrada jest zawsze sygnałem jakiegoś rozpadu związku i relacji. Co sprawia, że Pani zaangażowanie w ten związek maleje i jakie potrzeby realizuje Pani poza nim? Czy da się je zrealizować w tym związku? A jeśli nie jest to możliwe, to czy warto w nim tkwić?

Mgr Adam Horak Psycholog

Tak zwana "zdrada", niestety nie umiem inaczej pisać tego słowa niż w cudzysłowu, gdy dotyczy związków nieformalnych, nie świadczy o Pani problemach zdrowotnych. Ot, rozpadło się i już. Nie było fundamentu, zatem dom się zawalił. Proszę się zastanowić, czy jest czego żałować, skoro Pani partner już raz poważnie zawiódł, a teraz zaraz chce brać od życia to co najlepsze. Dopiero co uregulował swój dług wobec uczciwszej części społeczeństwa a teraz wmawia Pani zaburzenia!? Od diagnozy jest lekarz lub psycholog.