Zdrada męża i utrata zaufania

maz mnie zdradzil , kazalam wyniesc sie mu z domu , chcialby teraz to ratowac, tylko ja widze w nim klamce oszusta komu nigdy nie zaufam....,.mamy male dzieci 3 i 5 lat......nawe t jakby sie wprowadzil to ja bym dusila sie pod swoim dachem i byloby totylko udawanie ....co robic

Dzień dobry,

Mogą Państwo udać się do psychoterapeuty, który zajmuje się terapią pary/małżeńską i tam szukać najlepszego rozwiązania swoich problemów.

Dzień dobry!

Zdrada dla każdej pary jest dotkliwym kryzysem. Silne emocje są naturalne, szczególnie niedługo po tych przykrych wydarzeniach i ujawnieniu informacji o niewierności.
Niektóre pary ostatecznie rozstają się na skutek zdrady - a inne odbudowują związek i zaufanie do partnera. Z czasem okazuje się, że nadal mogą być razem szczęśliwi, zrozumieć i wybaczyć popełnione czyny. Zawsze wymaga to jednak czasu, motywacji i pracy obydwu stron.
Pomoc i wsparcie otrzymacie Państwo podczas psychoterapii indywidualnej lub małżeńskiej.

Pozdrawiam!