Zdrada męża w związku a wychowanie dziecka

Zdradzilam meza ponad 5 Lat temu nadal jestesmy razem mamy 2,5 letnia coreczke.Maz kiedy mamy klopoty rodzinne wyciaga to na wierzch.Mowi wtedy ze mi nie potrafi tego wybaczyc (widze ze cierpi przez to co zrobilam)ale tez nie chce abysmy sie rozstali mowi ze mnie kocha chce miec drugie dziecko(!!) zaraz po tym jak corcia sie urodzila mialam bardzo ciezki czas duzo sie klocilismy wtedy maz prawie w kazdej z takich awantur wyrzucal mnie z domu albo straszyl ze mnie I dziecko zostawi.jak zyc?

Myślę że niezbędna będzie terapia małżeństw. Jak widać mąż nigdy nie zaakceptował tego co się stało. Co więcej w dalszym ciągu zyjecie tym skoro temat wraca jak bumerang.. Terapia pomoże przepracowac ten problem. Z drugiej strony dobrze jest też przyjrzeć się bliżej temu dlaczego doszło do zdrady i co zrobić by było lepiej. Pozdrawiam

Witam Panią. Po przeczytaniu Pani postu mam obawę, że Pani mąż stosuje wobec Pani przemoc psychiczną. Ma prawo do swoich uczuć po doświadczeniu zdrady, ale nie do takiego zachowania. Dodatkowo cierpi na tym Wasze dziecko. Obawiam się, że kolejne dziecko nie "uleczy" Państwa sytuacji. Z kolei Pani potrzebuje się uporać z poczuciem winy, żeby widzieć granicę, która jest przekraczana przez męża. Ta granica jest bardzo ważna bo dotyczy Pani bezpieczeństwa. W Katowicach jest Ośrodek Interwencji Kryzysowej. Proszę się tam zgłosić po bezpośrednią pomoc. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/