Zdrada męża z bliską osobą

Witam,moja historia z pewnośćia nie różni się od innych nie umiem sobie poradzić ze zdrada meza o tyle jest to trudne ze zdradził mnie z bliska mi osoba bardzo bliska i ma z nia dziecko mieszkamy w jednej miejscowośći i spotykamy się często,my tez mamy wspólne dziecko i nie mamy rozwodu kontakt mamy w sprawie dziecka ale kazde nasze spotkanie konczy się kłotnią byłoby lepiej gdyby nie przychodzil nie dzwonil i nie pisał a on cały czas twierdzi ze mnie kocha i chce wrócic tylko ze nie robi tego!!

Witam, bardzo ważna jest Pani decyzja w obecnej sytuacji. Co Pani czuje? Czego Pani chce? Na co jest w stanie się Pani zgodzić? Macie Państwo wspólne dziecko, więc urwanie kontaktu nie jest rozwiązanie, dziecko potrzebuj taty. Pani złość, jest naturalną reakcją na zranienie ( podwójne). Aby mogła Pani z nim sobie poradzić z tą sytuacją i znaleźć swoje "chcę", warto skorzystać ze wsparcia psychoterapeutycznego. Pozdrawiam

Witam. Powinna ;pani siegnąć po pomoc u psychologa i chodzić na wizyty. Wydaje mi się, ze nosi pani w sobie wstyd, może za męża, który być może Panią zwodzi. Poza tym zdradził panią- koniec kropka. Czas pomyśleć o sobie, układać życie sobie na nowo.