Zdrada w małżeństwie

Jestem14lat (33l)po ślubie niedawno go zdradziłam nie kocham męża.Ostatnio mąż wyjechał na kilka dni ja za nim nie tęskniłam a wręcz chciałam aby nie wrócił.Nigdy nie miałam satysfakcji z seksu nie osiągnęłam orgazmu.Mąż jest bierny w łóżku i ubogo obdarzony przez naturę.Nigdy mnie w pełni nie zaspokoił chociaż mówiłam mu o swoich potrzebach.Mój kochanek był idealny dla mnie pod względem seksu i wogóle.Po tym to nawet nie marzę, ze z mężem osiagnę satysfakcję tym bardziej że często on nie może.

Opisała Pani swoje odczucia w relacji z mężem i kochankiem, ale nie mam jasności, jakie są w związku z tym Panie oczekiwania odnośnie pomocy. Nie pisze Pani, jak się Pani z tym czuje, czy to jest dla Pani trudność, czy oczekuje Pani jakiejś porady, pomocy. Jeżeli sytuacja, w której Pani jest i o której Pani pisze jest dla Pani źródłem dyskomfortu (nie pisze jednak Pani o tym wprost), to zachęcam do skorzystania z pomocy psychoterapeuty, by mogła Pani przyjrzeć się swoim emocjom, wyborem itd.

Dzień dobry.

Pani post o zdradzie i obecnej satysfakcji po seksie z kochankiem nie zawiera żadnego zapytania, trudno więc się do niego odnieść.

Pozdrawiam.