Zdrada w związku i brak wybaczenia sobie

Witam zrobiłam życiowy błąd! Jastem ze swoim mężczyzn 7 lat kocham go nad życie ale zdradziłam go żałuję tego brzydze się sobą wpadam w deptesje nie umiem sobie tego wybaczyć nawet zdążają mi się myśli że życie jest za trudne i lepiej sobie ulżyć Stało sie to 3 lat temu gdy mieliśmy kryzys w związku chcialam go wtedy zostawic tamten facet poprostu mnie zbałamucił i upijał.Z obecnym ukochanym mam się pobrać co robić nie wyobrażam sobie zycia bez niego nigdy mu o tym nie powiem kocham go i to wiem

Proszę Pani,
Człowiek może popełniać błędy. Dajmy człowiekowi prawo do popełniania błędu. Jeśli popełniła Pani błąd, to jest to po prostu ludzkie.

Serdeczne pozdrowienia
Tomasz Furgalski