Zdrada w związku u dojrzałych ludzi

Jestesmy po 50tce wiem na 100% ze zostalam zdradzona . Kobieta ktora tydzien wczesniej ze mna pisala i wiedziala ze mezczyzna z ktorym pisze nie jest wolny od 5 lat , przeprasza mnie ze nic nie wiedziala i nazywa go dupkiem za tydzien pod moja nieobecnosc zjawia sie u niego na weekend . mieszkamy zagranica ja w tym czasie przebywalam w kraju prawie dwa miesiace ze wzgledu na chorobe ojca . Moj partner rozmawia ze mna na Skype i pozwala mi na rozmowe z ta kobieta, Jak mam zyc po zdradzie

Witam, Panią. Pyta Pani - jak żyć po zdradzie.To ciężkie doświadczenie i skłania do nagłych decyzji, które po zastanowieniu jednak warto przemyśleć. Czy chce Pani dalej żyć ze swoim partnerem czy woli Pani rozstanie, bo dalsze bycie razem jest zbyt bolesne? Jeśli chce Pani o nim zapomnieć, to dobrze otoczyć się przyjaciółmi, zająć sobie czas, znaleźć interesujące aktywności, zmęczyć się aktywnością fizyczną i jak trzeba wypłakać się przyjaciołom w rękaw. Dalsze wspólne bycie razem wymaga dużej wyrozumiałości i dystansu. Żeby nie pozwolić bólowi, goryczy, poczuciu poniżenia, urazie stanąć wyżej niż chęci kontynuowania związku. Chociaż zraniłeś mnie jak nikt, chociaż czasami cię nienawidzę za to co zrobiłeś, bycie razem jest dla mnie ważniejsze i staram się dawać ci ciągle szansę.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza