Zdradziłam, ale bardzo kocham. Jak go nie stracić?

Mam 19 lat. Mój chłopak wyjechał 2 miesiące temu za granicę do pracy, jesteśmy w sobie bardzo zakochani. Jednak pewnego razu bardzo się pokłóciliśmy i ja pod wpływem emocji spotkałam się z byłym chłopakiem i... zdradziłam! :(

Mój obecny chłopak wrócił 2 dni temu do Polski, powiedziałam mu o wszystkim. Bardzo cierpimy oboje, on dlatego, bo mnie kocha, a ja go skrzywdziłam, a ja cierpię z tego powodu, że wiem, iż mogę go stracić, w sumie to już wymyka mi się z rąk... Bardzo go kocham, nie potrafię sobie z tym poradzić, nie śpię, nie jem, wypalam 2 paczki papierosów dziennie. Chciałabym mu to jakoś wynagrodzić, przeprosiny i obietnice nic nie dają... Bardzo bym chciała wszystko naprawić, jednak nie wiem jak i boję się, że on nie da mi szansy.

Jestem obłąkańczo w nim zakochana, boję się tego uczucia, bo jestem skłonna zrobić wszystko by z nim być, nawet krzywdząc inne osoby i narażając siebie na krzywdę lub utratę zdrowia. Próbowałam się też zabić, żeby nie przyjaciółka to pewnie by mnie tu już nie było... Błagam pomóżcie mi, bo to się źle skończy :( Pozdrawiam.

Witam!

Nadwyrężyłaś zaufanie swojego chłopaka i dlatego obecnie Twoje przeprosiny i prośby do niego nie docierają. Postaraj sie dać mu tochę czasu. Emocje w tej chwili są bardzo silne, zarówno Twoje, jak i jego. Dlatego nie powinnaś podejmować teraz ważnych decyzji.

Daj sobie także czas na zrozumienie całej sprawy i przemyślenie tego, co zaszło. W tej chwili stres i emocje biorą górę nad logicznym myśleniem. Odczuwasz silne dolegliwości związane z działaniem stresu  (problemy ze snem, zaburzenia łaknienia, itp.).

Jesteś młodą kobietą i mimo trudnej sytuacji powinnaś dbać o swój organizm. Paląc 2 paczki papierosów dziennie możesz mieć dodatkowo problemy ze snem (nikotyna pobudza). Jeśli nie możesz sobie poradzić z tą sytuacją to postaraj się skorzystać z pomocy psychologa.

Pozdrawiam