Zdrapanie zmiany na pieprzyku

Witam, ostatnio zrobiła mi się mała krostka na pieprzyku, nie świadomie zdrapałam ją wyleciała ropa i troszkę krwi, ale po dłuższej analzie obawiam się, że przez to może zrobić mi się czerniak. Czy jest to możliwe? Dodam, że mój pieprzyk jest brązowy, mały i płaski.

Proszę zgłosić się do dermatologa lub chirurga onkologa , który ma doświadczenie w dermatoskopiii!!! Ew. proszę zgłosić się do mnie w W-wiwe,ul.Mokotowska 15 , tel. rej.223314140 , zbigniew zurawski. Ps.proszę obejrzeć moje klipy na portalu www.abczdrowie.pl , i mój wykład na stronie PFESO! Pozdrawiam , zż