Zdrętwiałe palce u ręki, bóle w klatce piersiowej i ból w mostku

Witam, od jakiegoś czasu mam różne objawy. Zacznę od początku. Od roku mam zdrętwiałe dwa palce u lewej reki. od ok 2 mc miewam bóle w klatce piersiowej po lewej stronie. miesiąc temu ból w mostku a teraz w plecach ponownie lewa strona klatki. Okazyjnie ból całej lewej ręki. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Aleksander Ropielewski

Pańskie objawy są bardzo niespecyficzne i bez możliwości przeprowadzenia badania przedmiotowego i oceny badań dodatkowych nie jestem w stanie powiedzieć o czym mogą one świadczyć.