Zdrętwiały i obolały V palec i częściowo IV oraz częściowo dłoń po stronie małego palca

Witam. Często pracuję z komputerem. Zdarzało się, że drętwiała mi ręka ale to po pewnym czasie przechodziło. Od trzech tygodni mam zdrętwiały i obolały V palec i częściowo IV, oraz częściowo dłoń po stronie małego palca. Mały palec jest w tej chwili opuchnięty i na opuszku jest widoczne zaczerwienienie, nie czuję żadnego mrowienia w przedramieniu i łokciu. W tej chwili dostaję zastrzyki nivalin, neurovit i w tab polfilin. Co to może być i co można jeszcze zrobić (rehabilitacja itp),czekam na EMG

Prawdopodobnie to ucisk na nerw łokciowy, można zmienić ustawienia ręki na myszce wysokość siedzenia