Zdrętwiały palec i brak czucia

od ponad pol roku mam zdretwialy maly palec u lewej reki i czsc dloni przy palcu pozatym brak w nich czucia chociaz poruszam nim zastrzyki i leki nie pomagaja idzie zima i mrozy boje sie ze przemarznie mi i nie bede czol

Witam! Opisane objawy przede wszystkim wymagają dokładnego ustalenia ich przyczyny (uraz, uszkodzenie nerwów obwodowych, niedobory witamin). Proszę zgłosić się do neurologa, który przeprowadzi dokładną diagnostykę i wdroży odpowiednie leczenie.