Zdrętwienie i ból głowy a zmęczenie

Witam, jestem młodą mamą. Od kilku dni czuję zdrętwienie skóry głowy po lewej stronie na czubku natomiast z lewej strony u podstawy czaszki (zaraz nad szyją) głowa jest opuchnięta, bolesna jakby był tam jakiś płyn. Czy jest się czym martwić, czy możliwe, że to ze zmęczenia? Dodam, że kiedyś już miałam takie zdrętwienie, trwało to kilka tygodni i przeszło po masażach kręgosłupa, nie miałam obrzmienia i nie byłam wtedy u lekarza.

Z pewnościa dźwiga Pani dziecko, trzyma je na lewym ręku przy karmieniu
Ważne aby pamiętać o Sobie, odpoczywać i chociaż trochę ćwiczyć Kilka miesięcy po porodzie widać "straty" jakie poczyniła ciąża i poród: osłabienie mięśni brzucha i pleców, słabe włosy, paznokcie.
Namawiam na częsty nawet chwilowy odpoczynek w pozycji leżącej, napinanie mięśni , unoszenie ramion, napinanie i relaksowanie naprzemienne mięsni
Ważna pelnowartościowa regularna dieta .
Dobry stan MATKI warunkuje dobry stan DZIECKA.
Ważna dobra kondycja fizyczna i psychiczna.