Zdrowa dieta dla 18-latki

Witam, Mam 18 lat 157 cm wzrostu i ważę teraz 59 kg,kiedyś już się odchudzałam bo ważyłam 68 kg! i po tamtej diecie gdzie wszystko było obliczone(węgle, tłuszcz,białko) waga ładnie spadła do 61 i po diecie się utrzymywała,żadnej aktywności fizycznej wtedy nie stosowałam,teraz od 4 tygodni się odchudzam i zaczęłam wtedy od tego 61 spadło do 59 i dalej ani drgnie,a też mam wszystko obliczona ładnie,jem o stałych godzinach,nie podjadam,ale też nie mam żadnej aktywności fizycznej Bardzoproszę opomoc

Kamila Ziemann Dietetyka

Witam, być może dieta jest nieodpowiednio ustawiona. Czy to ten sam jadłospis? Jeśli tak, to proszę pamiętać, że tamten był ustawiony pod inne wartości.Być może płyny się w Pani zatrzymują? Gdybać można długo. Powinna się Pani udać do dietetyka i po analizie składu ciała będzie można stwierdzić z czym jest problem. Często jest również tak, że te ostatnie kilogramy trzeba ruszyć również poprzez aktywność fizyczną. Zalecam ją 3 razy w tygodniu: może być godzinny marsz, basen, a może fitness? Z pewnością coś Pani znajdzie dla siebie. Pozdrawiam, Kamila Ziemann