Żel kojący do nóg stosowany w 13. tygodniu ciąży

Czy będąc w ciąży ( w 13 tyg) , mogę używać żelu kojącego do nóg Detramax ? , oraz czy krople nawilżające do oczu Hyal Drop sa bezpieczne w ciazy ? ( noszę soczewki kontaktowe , kilka godzin dziennie 5-6 h) , czy lepiej przez okres ciazy zrezygnować całkowicie z soczewek i używać okularów ?

Lek. Tomasz Budlewski

przeciwwskazany jest detramax a co do okularów to lepiej je teraz nosic.