Zerowy stopień czystości pochwy

interpretacja wyniku biocenozy pochwy: ilość wydzieliny brak danych charakter treści pochwowej brak danych ph brak danych test aminowy brak danych clue-celis brak wpw nabłonki wielokątne liczne wpw leukocyty brak wpw lactobacillus spp. brak wpw KOMENTARZ:0 STOPIEŃ CZYSTOŚCI POCHWY/STAN NIEFIZJOLOGICZNY/ OCENA KWASOWOSCI TRESCI POCHWOWEJ:NORMA WYNOSI 3,5-4,5PH WSKAZANE PODANIE BIOPREPARATU,STAN PRAWDOPODBNIE PO STOSOWANEJ ANTYBIKOTERAPII.PROSZE O RADE CZY TO PRZESZKADZA WYKONAC BADANIE HSG

Witaminy w ciąży

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazane jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.