Zerwałam z chłopakiem, ale dalej go kocham

kochałam się w chłopaku , zerwałam z nim bo myślałam ze go już nie kocham a jak zerwałam to znowu to poczułam .
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Jeśli jesteś pewna swojego uczucia, to spróbuj wytłumaczyć temu chłopakowi dlaczego z nim zerwałaś. Przeproś za swoje zachowanie i poproś go, aby dał Ci jeszcze jedną szansę.
Pozdrawiam

Mgr Kamila Drozd Psycholog

Witam serdecznie!
Jeżeli jesteś pewna tego, co czujesz do chłopaka, postaraj się z nim porozmawiać i poprosić o drugą szansę. Pamiętaj jednak, że nie wolno igrać z uczuciami innych osób, gdyż można je bardzo zranić. Postaw się na miejscu chłopaka – jak Ty byś się czuła, gdyby chłopak z Tobą zerwał, a za jakiś czas znowu chciał się z Tobą spotykać? Czy łatwo byłoby Ci zaufać po raz drugi? Jeżeli nie jesteś pewna swoich uczuć, zawsze sobie daj czas, bądź powściągliwa. Nie musisz od razu deklarować swoich uczuć partnerowi. Spotykajcie się, poznajcie i dajcie sobie czas i przestrzeń, by uczucia pojawiły się w sposób naturalny. Nie warto niczego przyspieszać. Mam nadzieję, że chłopak, z którym zerwałaś, zechce z Tobą porozmawiać i spróbujecie jeszcze raz, bogatsi o doświadczenia :)
Pozdrawiam i życzę powodzenia!