Zerwana torebka stawowa nadgarstka a leczenie

Witam Lekarz"na oko"stwierdził u mnie zerwaną torebke stawową nadgarstka chodz nie miałam żadnego urazu. leczenie podjełam po miesiącu.Od tygodnia biorę Aescin i Anapran neo i smaruje Lioton 1000 jednak nie widzę żadnej poprawy staw boli mnie przy poruszaniu i na dotyk czuje w nim napięcie chodz nie jest spuchnięty ani siny. Cz stosuję dobre leczenie?Czy powinnam ten staw ogrzewać czy raczej chłodzić lodem?Jak długo morz potrwać jeszcze leczenie?Bardzo dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam serdeczni

Uszkodzenie torebki bez urazu jest dość mało prawdopodobne, zresztą po miesiącu już raczej nie powinno boleć. Objawy wskazywałyby bardziej na chorobę zapalną np. zapalenie pochewek ścięgnistych. Dobrze byłoby odbyć jeszcze raz wizytę do lekarza i zrobić badania dodatkowe no. USG.